Dzisiaj jest: 24.7.2021, imieniny: Kingi, Krystyna, Michaliny

Studencie, rekrutacje startują już 1 kwietnia!

Dodano: 4 miesiące temu Czytane: 197 Autor:

Wakacyjne praktyki i staże to dla wielu studentów doskonała okazja by budować swoje doświadczenie zawodowe u sprawdzonych pracodawców.

Studencie, rekrutacje startują już 1 kwietnia!
Firma B&R zaprasza na kolejną edycję praktyk i staży w swoich siedzibach oraz u swoich klientów w ramach programu Praktyki B&R w Twoim mieście.
Kiedy i gdzie?
Firma czeka na zgłoszenia studentów od 1 kwietnia do 30 maja. Studenci mogą starać się o angaż na praktyki i staże w biurach firmy w Warszawie, Poznaniu, Szczecinie i Krakowie. Do tego, dzięki ścisłej współpracy ze swoimi klientami, B&R ułatwia kontakt z wybranymi firmami, które oferują praktyki w swoich siedzibach na terenie całej Polski.
Dla kogo?
Jeśli jesteś zatem studentem kierunku związanego z automatyzacją, posiadasz ogólną znajomość zagadnień z zakresu PLC i automatyki przemysłowej, posługujesz się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej, to aplikuj do B&R. Rozmowy z kandydatami będą przeprowadzone online.
Więcej informacji na temat praktyk i staży znajdziecie również na stronie internetowej.
Sesja Q&A
Jeśli masz więcej pytań dotyczących firmy i programu praktyk weź udział w sesji Q&A na żywo już 15 kwietnia. Dzięki uprzejmości IAESTE Poland, doświadczony inżynier a obecnie Lider zespołu ds. szkoleń w firmie B&R - Marcin Kotlarek odpowie na Wasze pytania na kanale Facebook IAESTE Case Week.
Zarejestruj się na warsztat
Dodatkowo firma B&R zaprasza studentów do udziału w warsztacie online, który nie tylko pozwoli poznać firmę, ale przed wszystkim jest okazją do sprawdzenia swoich praktycznych umiejętności inżynierskich. Dbając o komfort pracy studentów, firma przewidziała 3 terminy, dla 3 grup. Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu IAESTE Case Week.
17 maja, godz. 10:00-14:00 – dla Politechniki Rzeszowskiej i AGH
18 maja, godz. 10:00-14:00 – dla Politechniki Poznańskiej i Politechniki Wrocławskiej
19 maja, godz. 10:00-14:00 – Dla Politechniki Gdańskiej i Politechniki Śląskiej
Szczegóły i zapisy już wkrótce na stronie: https://caseweek.iaeste.pl/Warsztaty
Źródło: www.automatyka.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.