Dzisiaj jest: 20.5.2024, imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny
Ogłoszenie:

Kancelaria Prawna Norek i Wspólnicy

dodano: 2023.08.01 ważne do: 2023.10.30 wyświetleń: 43
Szczegóły ogłoszenia:
Kancelaria Prawna Norek i Wspólnicy to wyspecjalizowana jednostka prawna, którą z pasją i zaangażowaniem budowaliśmy od roku 2001. Zdobyte doświadczenie, konsekwencja w działaniu i umiejętność odnajdywania się w skomplikowanych zagadnieniach prawnych, przekłada się na kompleksową obsługę prawną dla naszych klientów biznesowych.
Jako zespół doświadczonych prawników, zdolnych do skutecznej walki o prawa i interesy naszych Klientów, oferujemy wszechstronną pomoc prawną. Zakres naszych usług jest szeroki i obejmuje wiele specjalizacji, co pozwala na skuteczne radzenie sobie z najbardziej skomplikowanymi problemami. Nasza oferta jest skierowana nie tylko do dużych korporacji, ale również do małych i średnich przedsiębiorstw, które potrzebują profesjonalnej i spersonalizowanej pomocy prawnej.
Nasza specjalność to przede wszystkim obsługa prawna dotycząca nabywania przedsiębiorstw i majątku, finansowania projektów, sprzedaży i kupna akcji lub udziałów spółki, oraz obsługa sporów korporacyjnych. To jednak tylko wierzchołek góry lodowej, pod którym kryje się bogata oferta usług prawnych, której szczegółowy zakres można znaleźć bezpośrednio na naszej stronie internetowej.
Z Kancelarią Prawną Norek i Wspólnicy masz pewność, że Twoja firma jest w dobrych rękach. Nasze wieloletnie doświadczenie, praktyczne podejście do rozwiązywania problemów i wysoka etyka zawodowa, gwarantują, że nasza współpraca przyniesie wymierne korzyści dla Twojego biznesu. Zapraszamy do kontaktu - z chęcią pomożemy w rozwiązaniu Twoich problemów prawnych.
Kontakt
Kancelaria Prawna Norek i Wspólnicy
ul. Za Bramką 1, 61-842 Poznań, woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.