Logo

Progreso

O firmie

Progreso jest ogólnopolskim dostawcą usług hostingowych. Od 1999 roku dostarczamy rozwiązań internetowych dla firm, instytucji i osób prywatnych. Kiedy projektujemy nasze rozwiązania zwracamy uwagę na to, by były bezpieczne i przyjazne dla użytkownika.

Obsługujemy ponad 10 tys. serwerów wirtualnych i kont e-mail. Nieprzerwany dostęp do naszych zasobów możliwy jest dzięki unikalnemu systemowi spiętych siecią blisko pięćdziesięciu markowych serwerów IBM serii x i zwielokrotnionych łącz do największych operatorów w Polsce i za granicą o łącznej przepustowości 1 Gbit.

Centrum danych w którym znajdują się nasze serwery objęte jest stałym nadzorem telewizji przemysłowej. Na jego terenie obowiązują kontrolowane strefy dostępu, a zasilanie awaryjne jest w stanie dostarczyć energię elektryczną nawet w trakcie trwania tygodniowej awarii sieci energetycznej.

Regularnie wykonujemy kopie zapasowe Twoich danych, do których masz stały dostęp z poziomu Extranetu. Kopie przetrzymywane są w dwóch niezależnych lokalizacjach, co gwarantuje ich pełne bezpieczeństwo.

Produkty

Oferta:
  • Szybki hosting stron WWW
  • Hosting hybrydowy
  • Hosting pod Wordpress i Joomla
  • Rejestracja domen internetowych
  • Całodobowa pomoc techniczna

Zapraszany do współpracy!

Źródło: https://progreso.pl/