Logo

PRIMEO

O firmie

PRIMEO - naszą specjalizacją są strony www i aplikacje internetowe. Jesteśmy ekspertami w zakresie sklepów internetowych. Świadczymy usługi związane z pozycjonowaniem i identyfikacją marki. Naszą siedzibą są Kielce, jednak prowadzimy współpracę z przedsiębiorstwami ulokowanymi na terenie całego kraju.

Produkty

Strony internetowe
Tworzymy strony i aplikacje internetowe dla przedsiębiorców z sektora MŚP oraz organizacji społecznych. Kielce, ul. Zagnańska 78A - to właśnie tu mieści się nasza agencja. Jest to lokalne centrum zarządzania projektami realizowanymi na terenie całej Polski. Tworzymy rozwiązania, które pomagają zbudować zaufanie w Internecie i pozyskać nowych klientów.

Grafika na miarę oczekiwań… użytkownika?
Przyjemny dla oka projekt graficzny to dziś nie wszystko. Głównym celem podczas projektowania jest uczynienie naszego klienta widocznym w sieci, tak aby jego oferta była dostępna 24/7. Dla osiągnięcia tego celu projektujemy grafikę z uwzględnieniem user experience (UX).

Sklepy internetowe
Oferowane przez nas sklepy internetowe sprawdzą się w każdej branży. Platformy sklepowe z których korzystamy, posiadają pakiet rozbudowanych funkcjonalności (m.in. panel administratora, integracja z systemami płatności on-line, Allegro, Ceneo i z kurierami, zaawansowane możliwości zarządzania katalogiem produktów, wyszukiwarka produktów, koszyk, możliwość dodawania promocji i kuponów rabatowych).

Opieka - administracja
Zajmujemy się opieką i administrowaniem stron www, sklepów i aplikacji internetowych. 

Aplikacje internetowe
Aplikacja internetowa jest to strona www, która posiada rozbudowaną i zaawansowaną funkcjonalność. Interface aplikacji umożliwia interakcję i komunikację z użytkownikiem. Aplikacja może być otwarta, dostępna dla wszystkich użytkowników Internetu, np.: serwis społecznościowy, katalog usług) lub skierowana dla wybranego środowiska, firmy (np.: system CRM, baza klientów, usług).

Ciągły i szybki rozwój branży IT oraz rosnące wymagania klientów powodują konieczność tworzenia indywidualnych aplikacji internetowych. Wychodząc naprzeciw tym wymaganiom, nasza firma oferuje indywidualne rozwiązania swoim klientom.

Marketing internetowy
Pozycjonowanie w PRIMEO to skuteczny sposób na zdobycie własnej pozycji i wyróżnienie się spośród konkurencji!

SEO (Search Engine Optimalization)
Jest to usługa zmierzająca do stopniowego wzrostu pozycji strony internetowej w rezultatach wyszukiwania w wyszukiwarce internetowej, co w konsekwencji powoduje wzrost ruchu na optymalizowanej stronie. W Polsce nazywamy tę usługę pozycjonowaniem, gdyż chodzi właśnie o zdobycie odpowiedniej, wysokiej pozycji serwisu w wynikach wyszukiwania. Pozycjonowanie stron jest obecnie bardzo ważnym elementem kreowania wizerunku firmy w sieci.

W 2019 roku w Polsce powstało 359 101 nowych firm. Każdego dnia na rynek wprowadzanych jest tysiące nowych produktów i usług, a konsumenci mają coraz większe możliwości wyboru. Wiele z tych firm szybko znika z rynku po prostu dlatego, że ich oferta nie została dostrzeżona przez wystarczającą grupę konsumentów. Odpowiednie pozycjonowanie staje się obowiązkowe, jeśli chcemy zainteresować swoimi produktami czy usługami naszą grupę docelową.

SEO – jak to działa?
Czy po wpisaniu w wyszukiwarkę nazwy twojej firmy albo nazwy twojego kluczowego produktu - twojej strony internetowej nie ma w wynikach wyszukiwania lub znajduje się na bardzo dalekiej pozycji? Niestety twoja daleka pozycja przekłada się negatywnie na zainteresowanie, którym cieszy się twoja oferta. Jest to moment, w którym należy rozważyć podjęcie działań marketingowych, a przede wszystkim zainteresować się pozycjonowaniem.

Zapraszamy do współpracy!

Źródło: http://www.primeo.pl